+421 905 25 88 26 kalivoda@pq-technology.eu

PQ TECHNOLOGY

O Nás:

PQ Technology je spoločnosť zameraná na technologické zariadenia pre energetický manažment a udržanie kvality elektrickej energie s cieľom ekonomického zvyšovania energetickej účinnosti elektrických sietí a bezpečného napájania výrobných procesov.

Ponúkame riešenia od jednoduchého monitorovania pár bodov až po najpokročilejšie a komplexné monitorovanie energií pre veľké spoločnosti.

Naša spoločnosť PQ Technology má dlhoročné skúsenosti v oblasti elektrotechniky. Je plynulým pokračovaním skúseností spoločnosti KALA elektro ktorá je na trhu od roku 1990. Sme pripravení splniť požiadavky našich zákazníkov na kvalitu a bezpečnosť elektrického napájania výrobných procesov a merania energií.

Našim cieľom pre Vás je prispieť ekonomickej efektívnosti využitia elektrickej energie vo vašej spoločnosti.

AKO TO FUNGUJE

Meranie

Meranie spotreby energií

Meranie kvality elektrickej siete

Digitalizácia rozvádzačov

Úspora

Energetická účinnosť

Bezpečnosť napájania

Úspora prostriedkov

Analýza

Záznam a uchovanie dát

Analýza a reporty

Návrh opatrení

Regulácia

Zlepšenie účinníku

Filtrácia harmonických

Optimalizácia využitia zariadení

O “PQ Technology”:

PQ Technology je spoločnosť zameraná na technologické zariadenia pre energetický manažment a udržanie kvality elektrickej energie s cieľom ekonomického zvyšovania energetickej účinnosti elektrických sietí a bezpečného napájania výrobných procesov Ponúkame riešenia od jednoduchého monitorovania pár bodov až po najpokročilejšie a komplexné monitorovanie energií pre veľké spoločnosti.

Naša spoločnosť PQ Technology má dlhoročné skúsenosti v oblasti elektrotechniky. Je plynulým pokračovaním skúseností spoločnosti KALA elektro ktorá je na trhu od roku 1990. Sme pripravení splniť  požiadavky našich zákazníkov na kvalitu a bezpečnosť elektrického napájania výrobných procesov a merania energií.

Našim cieľom pre Vás je prispieť ekonomickej efektívnosti využitia elektrickej energie vo vašej spoločnosti.

 

 

ĎALŠIE SLUŽBY, KTORÉ POSKTYTUJEME: